среда, 14 февраля 2018 г.

Одного ранку вітер за вікном змінився. Я б не звернула на це уваги, але мені до рук з вітром потрапило запрошення на день народження. День народження Мері Поппінс. Ця юна леді попрохала мене бути організатором свята.
Я хочу запросити родичів Мері Поппінс. Вони здебільшого чарівники: пан Перрукс, який злітає в повітря, коли йому "потрапляє до рота смішинка"; пан Верзу - майстер на всі руки, що полюбляє стояти на голові; пан Твіґлі - майстер музичних скриньок, у якого раз на рік виконуються сім його бажань; пані Коррі - хазяйка чарівної кондитерської, що колись була знайома з Святим Юрієм та королем Альфредом Великим; пан Му - малесенький чоловічок із пластиліну, і навіть Чоловік-на-Місяці. 
Я пропоную тобі, любий друже, роботу мого помічника. В нас з тобою будуть декілька завдань, виконавши які всі гості потраплять на свято та цікаво проведуть час.
Завдання чекатимуть тебе на блозі. Кожне завдання буде розміщуватись о 8 ранку щопятниці. Відповіді приймаються до 20.00 четверга
Терміни їх виконання: 
03.03 - 08.03 - перше завдання
09.03 - 15.03 - друге завдання
16.03 - 22.03 - третє завдання
23.02 - 29.03 - четверте завдання
Бонусне завдання на швидкість 06.04
Якщо ти  кмітливий, творчий та уважний - ця робота саме для тебе. 
Якщо ти згоден бути моїм помічником, заповни реєстраційну картку
Наголошую, що виконане завдання слід відправляти на цю електронну пошту: zapvitnik@gmail.com. В темі листа, будь ласка, пропиши "Квест. Завдання №_____ від ПІП". Листи приймаються до 20 години 29 березня.
Кращі з кращих отримають лист-подяку від Мері Поппінс. Бажаю тобі успіхів.


Комментариев нет:

Отправить комментарий